City of Ashes

 

Anotace:

Clary by byla ráda, kdyby se její život vrátil zase do normálu – ale to nebude možné. Za prvé je její matka pořád v nemocnici v nevysvětlitelném komatu. Za druhé se nad Clary i nad jejím bratrem Jacem vznáší mrak podezření – teď když svět Lovců stínů ví, že Valentine je stále na živu – a že Jace a Clary jsou jeho syn a dcera.

Když je ukraden i druhý z Nástrojů smrti – Meč duší – z Idrisu je vyslána nelítostná Inkvizitorka, aby celou věc prošetřila. Středem jejího zájmu se okamžitě stane Valentinův syn. Inkvizitorka se vůbec netají s tím, že má s Jacem a jeho rodinou nějaké nevyřízené účty. Přidal se snad Jace, jak jej Inkvizitorka obviňuje, na stranu svého otce? Krev přece není voda... Podaří se jí vrazit klín mezi něj a jeho adoptivní rodinu?

Clary, nejistá si tím co cítí k Simonovi, stále tápe ve svých citech a snaží se být sestrou Jaceovi, který jí to v žádném ohledu neusnadňuje.

Aby toho nebylo málo, v New Yorku řádí někdo, kdo vraždí děti z podsvětí a odsává jim krev. Atmosféra plná nedůvěry a strachu staví celé Podsvětí na pokraj občanské války.

 

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Gruenewiese86, enki22  Domov Lovců Stínů