Knihy

TMI se skládají ze šesti knih! City of Bones (Město z Kostí), City of Ashes (Město z Popela), City of Glass (Město ze Skla) původně se mělo jednat o trilogii, jako je Pán Prstenů. Cassie si nemohla pomoci a naštěstí rozvinula tyto fantastické knížky dál. City of Fallen Angels (Město Padlých Andělů), City of Lost Souls (Město Ztracených Duší), City of Heavenly Fire (Město Nebeského Ohně). V další kolekci TMI se objevují i postavy z ID. Myslím, že je to dobrá kombinace. Co myslíte vy? Knihy jsou od sebe odlišný obálkou. Na prvních třech je jedna osoba a na zbylých třech jsou dvě. To dolazuje atmosféru a jedinečnost. A dokazuje to, že se jedná o zbrusu nové pokračování.

    ID se skládá ze tří knih. Čili jedná se o čistou trilogii. Netuším zda Cassie zamýšlí rozvinout ID. ID jsou rozdílné v TMI v tom, že děj se odehrává v roce 1873 ve Viktoriánském Londýně. Clockwork Angel (Mechanický Anděl), Clockwork Prince (Mechanický Princ) a Clockwork Princess (Mechanická Princezna). Americké či Anglické knihy mají velice působivou obálku posuďte sami.

Můžete se sami seznámit s těmito úžasnými sériemi o Lovcích Stínů. Nástroje Smrti a Pekelné Stroje! Nahlédněte na stručný popisek všech knih. Bude asi fajn když sem přidám i nijaké ty kapitolky.

    

 

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Gruenewiese86, enki22  Domov Lovců Stínů