City of Fallen Angels

Anotace:

Děj Města padlých andělů se odehrává po událostech ze Skleněného města. Zaměřuje se na Clary, Jace a Claryina nejlepšího kamaráda Simona a na to, jak se přizpůsobuje životu upíra, ale pořád je to pokračování a objevují se tam všechny postavy z Nástrojů smrti: Isabelle, Alec, Magnus, Luke, Jocelyn, Maia a mnozí další. (Dokonce je lepší si předtím přečíst The Clockwork Angel

Ve Městě padlých andělů někdo vraždí Lovce stínů kteří dříve patřili ve Valentinova Kruhu, a nechává jejich těla v New Yorku v takovém stavu, aby vyprovokoval nepřátelství mezi Podsvětím a Lovci.

Bratrovražedná válka mezi upíry otřásá celým Podsvětím a pouze Simon – Denní upír, kterého chce mít každý na své straně – může rozhodnout kdo zvítězí; škoda jen, že on s politikou Podsvětí nechce mít nic společného.

Mezitím se Clary a Jace snaží rozlušti tajemství, které pro ně bude mít závažné osobní následky – následky, které by jejich vztah mohly posílit, nebo je naopak navždy odloučit.

(Pokud se rozhodnete číst tuto knihu. Je doporučeno si nejdříve přečíst Pekelné stroje 1. díl. Ve městě padlých andělů se objevují postvy z Pekelnýc strojů. Nenít o nutné číst knihu!)

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Gruenewiese86, enki22  Domov Lovců Stínů